Klienci instytucjonalni

Kancelaria oferuje pomoc prawną przede wszystkim adresowaną do przedsiębiorców, stanowiących zdecydowaną większość wśród tzw. klientów instytucjonalnych. Niemniej jednak Kancelaria oferuje pomoc prawną wszelkiego rodzaju klientom instytucjonalnym. Szczegółowe informacje o ofercie zawarte są w zakładce specjalizacje oraz branże. Doświadczenie Kancelarii gwarantuje pomoc prawną bardzo szerokiemu gronu odbiorców. Dlatego oferta Kancelarii kierowana jest do:

 

 • przedsiębiorców, w tym krajowych i zagranicznych spółek kapitałowych, a także międzynarodowych korporacji,
 • krajowych i zagranicznych spółek osobowych, a także osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą,
 • funduszy inwestycyjnych,
 • organów administracji, samorządów, gmin oraz urzędów, w tym centralnych i naczelnych,
 • organizacji społecznych oraz wszelkiego rodzaju samorządów, w tym zawodowych,
 • domów kultury, kół zainteresowań (motorowodnych, wędkarskich, łowieckich itp.),
 • wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych,
 • związków zawodowych,
 • stowarzyszeń, fundacji, spółek wodnych

Najwyższy standard obsługi prawnej firm we Wrocławiu

Profesjonalizm oraz rzetelne podejście do świadczonych przez nas obowiązków czynią kancelarię IURICO rzetelnym partnerem w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorstw z Wrocławia i całego kraju. Dzięki kompleksowej wiedzy z wielu dziedzin legislacji jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksową opiekę prawną. Jako solidny partner z wieloletnim doświadczeniem, nie tylko reagujemy na zaistniałe sytuacje dotyczące naszych Klientów, ale również przewidujemy możliwe skutki prawne, z wyprzedzeniem proponując najkorzystniejsze według nas rozwiązania.

Niezależnie do tego, czy prowadzą Państwo małe, średnie czy duże przedsiębiorstwo, powierzona nam obsługa prawna firmy we Wrocławiu daje Państwu możliwość pełnego skupienia się na strategicznych zadaniach przedsiębiorstwa oraz jego rozwoju.

czytaj więcej

Obsługa prawna przedsiębiorstw Wrocław – zakres świadczonych usług

Realizując kompleksowe podejście do kwestii opieki prawnej przedsiębiorców, zapewniamy pełne spektrum usług prawniczych dedykowanych podmiotom gospodarczym. W ramach współpracy z firmami nasza kancelaria świadczy takie działania jak m.in.:

 • wsparcie Klientów w dostosowaniu ich działalności do zmieniającej się sytuacji prawnej,
 • bieżące śledzenie zmian w przepisach istotnych z perspektywy działalności Klienta,
 • reprezentowanie w postępowaniach przed organami finansowymi, administracyjnymi, sądowymi,
 • wsparcie oraz doradztwo w bieżących sprawach,
 • opiniowanie oraz opracowywanie dokumentów – umów, uchwał, protokołów itp.,
 • udział w negocjacjach, mediacjach oraz sporach pozasądowych,
 • windykacja należności oraz wiele innych usług.

Obsługa prawna firm Wrocław – elastyczne podejście

Do każdej współpracy podchodzimy indywidualne, uwzględniając specyfikę danej firmy lub branży. Zawsze priorytetowo traktujemy interesy naszych Klientów, rozumiejąc ich zarówno bieżące, jak i długoterminowe potrzeby. Niezależnie od sytuacji zawsze staramy się wypracować optymalne dla przedsiębiorców rozwiązania, uwzględniając zarówno obowiązujące realia prawne, jak i stan faktyczny.

Obsługa prawna instytucji publicznych

Naszą domeną nie jest wyłącznie obsługa prawna firm we Wrocławiu oraz na terenie całej Polski. Z równie wielkim zaangażowaniem współpracujemy ze wszelkimi instytucjami z sektora publicznego, zapewniając kompleksowe wsparcie w przygotowywaniu dokumentów, i regulaminów, świadczeniu usług doradczych czy reprezentowaniu ich w rozmaitych postępowaniach. Wiedza oraz elastyczność w działaniu pozwalają nam z licznymi sukcesami stawać na straży interesów stowarzyszeń, fundacji, organizacji pożytku publicznego czy jednostek administracji samorządowej oraz państwowej.

W zakresie obsługi prawnej instytucji z sektora publicznego proponujemy doradztwo oraz wsparcie w kluczowych obszarach, takich jak zarządzanie finansami publicznymi, prawo zamówień publicznych oraz dostęp do informacji publicznej, prowadzenie działalności kulturalnej, oświatowej, sportowej czy społecznej.

Kompleksowa obsługa prawna Wrocław

Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z nieustannym monitorowaniem zmieniających się przepisów czynią naszą kancelarię godnym zaufania partnerem dla biznesu oraz sektora publicznego. Jesteśmy otwarci na współpracę ze wszelkimi podmiotami gospodarczymi, jak również instytucjami nieprowadzącymi działalności biznesowej. Z przyjemnością podejmiemy się kompleksowej obsługi prawnej Państwa firmy lub dowolnej innej działalności. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje i omówić zakres współpracy oraz uzyskać indywidualną ofertę – na naszej stronie internetowej znajduje się numer telefonu oraz adres e-mail przeznaczony do kontaktu z naszą kancelarią.

ZAUFALI NAM