Pomoc prawna w bankowości – Wrocław

Niemal każda osoba w swoim życiu ma do czynienia z zawieraniem umów z zakresu bankowości, ubezpieczeń i pośrednictwa finansowego, które to stanowią obecnie podstawę każdej gospodarki. W tematyce tej niezwykle istotne dla każdej ze stron – celem uniknięcia sporów sądowych – jest zapewnienie jasności postanowień umownych i właściwe zabezpieczenie interesów stron. Ta problematyka jest szczególnie trudna do zrozumienia dla konsumentów, jak i wymaga dokładnej analizy także dla ochrony praw i interesów banków czy przedstawicieli branży finansowej i ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenia prawnik Wrocław

Kancelaria posiada szerokie doświadczenie w obsłudze pośredników ubezpieczeniowych, kredytowych i finansowych, jak i w obsłudze banków – zapewniając im doradztwo w zakresie szeroko pojętego prawa bankowego i finansowego, w tym również prawa rynku kapitałowego czy funduszy inwestycyjnych – biorąc przy tym pod uwagę niezwykle istotne prawo ochrony konkurencji i konsumentów. Doradzamy również konsumentom w sporach na tle umów bankowych, a także sporach z instytucjami ubezpieczeniowymi – co umożliwia naszemu zespołowi prawników zrozumienie w pełni oczekiwań i problemów obu stron transakcji.

Pomoc w pośrednictwie finansowym

Oferujemy pomoc w negocjacjach umów z tego zakresu, ich sporządzaniu, a także w analizowaniu zapisów już zawartych umów. Sporządzamy stanowiska i opinie, a także świadczymy pomoc prawną w rozwiązywaniu sporów – zarówno na etapie przesądowym, jak i sądowym. Przeprowadzamy również audyty due dilligence. Naszą ofertę kierujemy zarówno do banków, pośredników ubezpieczeniowych i finansowych, jak również do konsumentów.

 

Oferta obsługi agentów/partnerów banków oraz instytucji finansowych w ramach ochrony ich zbiorowych interesów

ZAUFALI NAM